Modelowanie Sylwetki Warszawa

Modelowanie sylwetki Warszawa

Modelowanie sylwetki to kompleks zabiegów kosmetycznych, które poprawiają krążenie krwi i limfy, redukują złogi tłuszczu i pomagają ujędrnić zwiotczałą skórę. Metody te nie zastąpią diety i ćwiczeń, ale będą ich wspaniałym uzupełnieniem. Metody modelowania sylwetki są również niezbędne w walce ze zlokalizowanymi złogami tłuszczu, co jest trudne do osiągnięcia za pomocą samych treningów. Aby uzyskać maksymalne rezultaty, najlepiej jest stosować te metody kompleksowo, zamiast ograniczać się do jednej metody.

Jak pozbyć się nadmiaru tłuszczu, jak w końcu zlikwidować boczki? Jak ujędrnić brzuch? Jak można skorygować figurę i pozbyć się nadmiaru kilogramów? Co zrobić, gdy się nie mieszczę w ulubione dżinsy? Odpowiedź jest oczywista i zawsze znajdziesz ją tutaj: najlepsze rozwiązanie to modelowanie sylwetki u nas w warszawskim salonie na Mokotowie SPAandGO!

Jakie efekty uzyskasz po sesji modelowania sylwetki? 

 • Zmniejszysz obwody ciała w obszarach problemowych (ramiona, uda, pośladki, brzuch). Efekt jest widoczny już po pierwszych sesjach, a czas trwania całego programu zabiegów zależeć będzie od widocznych problemów skóry
 • Kontur ciała stanie się wyraźniejszy
 • Zmniejszą się obrzęki i zastoje wodne
 • Zabiegi wyraźnie poprawią napięcie i strukturę skóry, w widoczny sposób zredukują cellulit i związane z nim obrzęki
 • Masaż pozwoli wymodelować sylwetkę i w widoczny sposób ujędrnić skórę.

Modelowanie sylwetki w warszawskim salonie FARBEN

Wymodelowana sylwetka to nie tylko marzenie każdego z nas, ale także większa gwarancja zdrowia i długiego życia. We współczesnym świecie prawie każde centrum modelowania sylwetki oferuje kompleksowe podejście do rozwiązania danego problemu. Zazwyczaj proponuje się zrzucenie nadmiaru tkanki tłuszczowej za pomocą diety i zwiększonej aktywności fizycznej. Diety wymagają sporo czasu i siły woli. Aktywność fizyczna również nie daje szybkich rezultatów. Co więcej, w przypadku złego doboru ćwiczeń można osiągnąć odwrotny efekt: waga i objętość będą rosły kosztem przyrostu masy mięśniowej. Dlatego często okazuje się, że przy dużym wysiłku człowiek traci na wadze, ale pozostaje niezadowolony z wyglądu ciała. Nasz salon modelowania sylwetki w Warszawie oferuje swoim klientom stworzenie harmonijnego ciała o prawidłowych proporcjach. Wystarczy umówić się na wizytę u specjalisty i stosować się do jego zaleceń.

Modelowanie sylwetki po porodzie

Ciąża to szczęśliwy okres w życiu kobiety ale również czas zwiększonego obciążenia dla organizmu. Podczas ciąży zmienia się poziom hormonów, metabolizm zwalnia, a zapotrzebowanie na ilość i kaloryczność pożywienia wzrasta. Często kobiety w ciąży nie mogą ćwiczyć z powodu pojawiających się różnego typu przeciwwskazań, w wyniku czego wzrasta waga i pojawiają się rozstępy. Złogi tłuszczu lokalizują się w okolicach brzucha, talii, bioder i ramion. Modelowanie sylwetki w tym przypadku to nie tylko kwestia czasu i wysiłku, ale także kompetentnego podejścia i wykorzystania nowoczesnych metod.

Po około 2-6 miesiącach, za zgodą lekarza prowadzącego, można rozpocząć lekką aktywność fizyczną i masaż limfatyczny BOA MAX 2 oraz lipomasaż Endermologie. Większość zabiegów na ciało zalecana jest po zakończeniu karmienia piersią i normalizacji cyklu miesiączkowego. W Warszawie nasi specjaliści pomogą Ci opracować program odchudzania i dadzą zalecenia dotyczące aktywności fizycznej.

Skuteczne modelowanie sylwetki w Warszawie za pomocą lipomasazu Endermologie, thermoliftingu Exilis oraz masażu limfatycznego Boa Max 2 pozwoli szybko i bezpiecznie uzyskać pożądany efekt. 

Boa Max

 1. Boa Max jest rodzajem masażu limfatycznego. To nowoczesna technologia do wykonywania masażu uciskowego, przy pomocy specjalnych rękawów, do których wprowadzany jest strumień sprężonego powietrza
 2. Główne zalety tej techniki są następujące: brak bólu i dyskomfortu podczas sesji; nie ma ryzyka urazu lub uszkodzenia skóry; zmniejszenie obwodów ciała
 3. Efekt można zobaczyć już po kilku sesjach
 4. Higiena i sterylność (klient otrzymuje indywidualny strój do użytku jednorazowego)
 5. Dzięki Boa Max zwiększa się jędrność i elastyczność skóry; widoczny cellulit znika, skóra jest wyraźnie wygładzona, znikają nierówności skóry charakterystyczne dla „skórki pomarańczowej”.

Po wykonaniu serii zabiegów są następujące efekty:

 • Znacząca poprawa konturów ciała
 • Zwiększona elastyczność i jędrność skóry
 • Redukcja rozstępów i cellulitu
 • Poprawa krążenia krwi
 • Likwidacja zmęczenia mięśni po wysiłku fizycznym
 • Ogólna poprawa stanu zdrowia    

Ile zabiegów trzeba wykonać, aby uzyskać widoczny efekt?

Zazwyczaj do osiągnięcia maksymalnego efektu potrzeba około 10-15 zabiegów. Jednak już po piątej sesji można zauważyć pierwsze rezultaty.

Jak można prześledzić efektywność:

 • Polecamy wykonanie pomiarów różnych obszarów ciała. Po zakończeniu kursu wystarczy porównać wskaźniki „przed” i „po”.
 • Można również zrobić sobie zdjęcia przed zabiegiem i po serii zabiegów.
 • Masaż podciśnieniowy wykonuje się serią zabiegów, ale można również odwiedzać salon kosmetyczny raz w tygodniu w celach profilaktycznych.

Czy są jakieś przeciwwskazania?

Zabiegi modelujące w chorobie żylnej mogą mieć dobry efekt terapeutyczny w początkowej fazie choroby, zanim zastawki żylne staną się dysfunkcyjne. Zabieg nie powinien być jednak wykonywany w sytuacji występowania wieloletnich siatek naczyniowych, „gwiazdek”, wystających żył. W przypadku włókniaków macicy zabieg jest bezwzględnie zabroniony, gdyż przyspiesza on przepływ krwi we wszystkich żyłach i naczyniach.

Poza tym zabiegi są zabronione dla pacjentów z chorobami skóry oraz  w przypadku stanów zapalnych, infekcji, złamań. Przeciwwskazaniem jest również obecność u pacjenta rozrusznika serca lub metalowych implantów, zakrzepowe zapalenie żył, schorzenia układu krążenia, choroby nerek i wątroby oraz nadciśnienie tętnicze.

Dlatego bardzo ważne jest, aby trafić do odpowiedniego salonu w Warszawie, gdzie oczywiście będziesz mogła uzyskać maksymalny efekt i gwarancję dobrego samopoczucia.

Jak znaleźć odpowiedni salon w Warszawie?

Odchudzanie i modelowanie sylwetki w FARBEN w Warszawie – to Twój najlepszy wybór! W naszym salonie kosmetycznym wykorzystywane są wyłącznie najnowocześniejsze urządzenia, stworzone przez wiodących producentów sprzętu medycznego. Ich oddziaływanie zapewni rozwiązanie wielu problemów związanych ze starzeniem się skóry, cellulitem, rozstępami i złogami tłuszczowymi. 

Nasi doświadczeni specjaliści, po dokładnym zbadaniu stanu skóry i zdrowia, wybiorą najbardziej odpowiedni sposób na modelowanie sylwetki  i wspomaganie odchudzania, aby osiągnąć maksymalny efekt w jak najkrótszym czasie.

Najczęściej zadawane pytania: 

Czy jest możliwość szybko poprawić sylwetkę?

Tak, oczywiście, i co ważne, jest to całkowicie bezpieczne. Zazwyczaj pakiet zabiegów modelowania sylwetki składa się z 7-10 sesji.

Czy zabiegi za pomocą maszyn są bolesne?

Intensywność działania podciśnienia i pozostałych parametrów jest indywidualnie dobierana, tak, aby zabieg nie był bolesny.

Czy istnieją jakieś przeciwwskazania?

Tak, przeciwwskazaniem do wykonywania zabiegów są poważne choroby układu krążenia, chorzy z problemami nowotworowymi, z cukrzycą, osteoporozą, poważnymi chorobami dermatologicznymi. Zabiegów takich nie wykonuje się również w okresie ciąży i laktacji, podczas zaostrzenia jakichkolwiek chorób przewlekłych oraz przy ostrych infekcjach wirusowych. Niektóre zabiegi nie powinny być wykonywane u pacjentów, którzy mają rozruszniki serca lub metalowe implanty. Przeciwwskazania są dokładnie omawiane i sprawdzane podczas pierwszej wizyty – konsultacji kosmetologicznej, jeszcze przed wykonaniem pierwszego zabiegu.

Czy możliwe jest łączenie różnych zabiegów?

Zalecamy łączenie niektórych zabiegów w celu uzyskania lepszych, bardziej widocznych i trwałych rezultatów. Oczywiście, decyzja o przeprowadzeniu kilku zabiegów jednocześnie może być tylko po konsultacji z kosmetologiem.

Czy opis był dla Ciebie pomocny?
[ocena 2 głosów 5]