Oczyszczanie wodorowe Warszawa

Oczyszczanie wodorowe Warszawa

Oczyszczanie wodorowe  łączy technologie nieinwazyjnego oczyszczania twarzy oraz wprowadzania aktywnych substancji odżywczych w głąb skóry. Wodór to najmniejszy pierwiastek, który dzięki swojej małej masie jest w stanie przeniknąć w głąb struktur skóry aż do poziomu komórek. Posiada niezwykłe właściwości dla organizmu, w tym niszczy wolne rodniki, odpowiedzialne w głównej mierze za procesy starzenia.

 

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ

 

Aktywny wodór w trakcie zabiegu zawarty jest w strumieniu wodnym, który pod ciśnieniem oczyszcza pory i skórę twarzy. Penetruje i przenika przez nie w głąb skóry neutralizując szkodliwe wolne rodniki dając uczucie relaksującego masażu. Efekty pozabiegowe są widoczne od razu. Skóra jest dogłębnie nawilżona, odświeżona, zrewitalizowana, odżywiona i napięta. Komórki zrogowaciałego naskórka zostają usunięte, skóra jest oczyszczona i gładka. Szkodliwe wolne rodniki zostają zneutralizowane, a proces starzenia się skóry zostaje powstrzymany na pewien czas.

Cały zabieg nie wymaga rekonwalescencji po wyjściu z gabinetu kosmetycznego. Przed wykonaniem zabiegu nie wymagane jest żadne przygotowanie klienta.

Zabieg głęboko oczyszcza i rewitalizuję skórę. Oczyszczanie wodorowe zalecane jest dla osób w każdym wieku bez względu na płeć, szczególnie polecane jest osobom, których skóra twarzy eksponowana jest na działanie zanieczyszczeń miejskich.

Zabieg świetnie sprawdzi się w przypadku cery zmęczonej, pozbawionej blasku, suchej i odwodnionej. Zrewitalizuje ją, odżywi, poprawi koloryt i głęboko nawilży. Z powodzeniem może być przeprowadzony u osób z cerą trądzikową oraz naczyniową.

Ze względu na działanie kojące, wspomagające gojenie ran, regulujące poziom wydzielanego sebum i łagodzenie stanów zapalnych, zabieg poprawi wygląd cery borykającej się z problemami trądzikowymi. Skóra po zabiegu jest napięta, elastyczna i nawilżona.

Zmarszczki są widocznie wygładzone a opuchnięcia zredukowane.

Zabieg ten stymuluje także odbudowę i wzrost tkanek.

 

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ

Wskazania:

  • skuteczne oczyszczenie twarzy,
  • neutralizacja wolnych rodników,
  • pobudzenie mikrokrążenia skóry,
  • zatrzymanie procesów starzenia,
  • rozjaśnienie i wyrównanie kolorytu

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ

 

 

Czy opis był dla Ciebie pomocny?
[ocena 1 głosów 5]