Zabiegi Odchudzające Warszawa

Zabiegi odchudzające Warszawa

W naszym salonie FARBEN w Warszawie szczególnie popularne są kompleksowe programy odchudzające – wspomagające odchudzanie. Stosujemy tylko bezpieczne i bezbolesne metody, które dają szybkie i skuteczne efekty. Każdy zabieg w naszym salonie rozpoczyna się od konsultacji z wysoko wykwalifikowanym specjalistą. Nasze nowoczesne podejście do kompleksowego rozwiązywania problemów sylwetki i wagi pozwala naszym specjalistom szybko i skutecznie pomóc pacjentom wyglądać jak najlepiej. Wszystkie programy zabiegowe dobierane są indywidualnie, w zależności od życzeń pacjenta, częstotliwości wizyt i wskazań. 

Idealny zabieg na odchudzanie w Warszawie, czy istnieje?

Piękne ciało to marzenie każdej kobiety i każda kobieta wie, jak trudno jest pozbyć się nadmiernego tłuszczu w okolicach brzucha, ramion, pleców czy ud. Jeśli długo walczysz z problemem nadmiernego tłuszczu a oczekiwany rezultat nie pojawia się,  albo po jakimś czasie efekt się cofa – wtedy szybkim i skutecznym sposobem na pozbycie się nadmiaru tłuszczu, a także na zlikwidowanie zwiotczałej i obwisłej skóry jest zabieg urządzeniem Exilis.

 1. EXILIS jest innowacyjną technologią wykorzystującą ultradźwięki i falę radiową do korygowania figury i odmładzania twarzy. Mechanizm działania opiera się na synergicznym działaniu fal radiowych o wysokiej częstotliwości, ultradźwięków i kontrolowanych impulsów termicznych, co daje efekt liftingu. 
 2. Główne zalety: zwiększenie elastyczności skóry; redukcja cellulitu; poprawa struktury, jędrności i tekstury skóry; 
 3. Ile zabiegów potrzebujesz? Liczbę zabiegów ustalamy indywidualnie i zależy to od obszaru zabiegowego, oczekiwanego rezultatu i stanu wyjściowego skóry (zazwyczaj jest to 4-6 zabiegów wykonywanych co 7-14 dni). 
 4. Dla kogo jest zalecany zabieg Exilis? Niechirurgiczny zabieg liftingu zalecany jest dla osób w wieku 25-70+
 5. Korzyści: bezbolesna i bezpieczna procedura; nie ma potrzeby specjalnej pielęgnacji skóry po zabiegu, można natychmiastowo wrócić do swoich codziennych zajęć; odpowiedni dla każdego rodzaju skóry. 

Czym są zabiegi odchudzające?

Wybierając zabiegi wspomagające odchudzanie, należy wziąć pod uwagę stan swojego zdrowia. Przed sesją należy poinformować specjalistę, jeżeli masz jakiekolwiek przeciwwskazania i choroby przewlekłe. Oprócz wspomagania odchudzania, zabiegi mają również działanie zdrowotne i terapeutyczne. Przeprowadzenie całego cyklu zabiegów i połączenie ich z umiarkowaną, zdrową dietą pozwala nie tylko osiągnąć pożądane efekty, ale także utrzymać je przez długi czas.

Zabiegi odchudzające: przeciwwskazania

Prawie wszystkie nowoczesne metody odchudzające mają szereg przeciwwskazań. Poniżej lista możliwych przeciwskazań, z którą zalecamy się zapoznać. Zabiegi odchudzające w naszym warszawskim salonie na Mokotowie mogą być przeciwskazane dla osób z następującymi problemami zdrowotnymi:

 • Choroby nerek i wątroby, zapalenie wątroby, kamica moczowa.
 • Zaburzenia krzepnięcia.
 • Zaburzenia układu odpornościowego.
 • Różne urazy na skórze, wrzody i rany.
 • Cukrzyca, osteoporoza.
 • Choroby zakaźne i nowotworowe.
 • Mięśniaki macicy, onkologia.
 • Menstruacja.
 • Osłabienie i gorączka.
 • Obecność implantów i tatuaży na leczonym obszarze.
 • Przyjmowanie leków przeciwgorączkowych i przeciwbólowych
 • Kobiety w ciąży i karmiące.

Jak działają zabiegi odchudzające?

Specjaliści od zabiegów na ciało oferują wiele metod, które pozwalają bezpośrednio oddziaływać na obszary problemowe i stymulować je do szybszego „rozstania się” z nagromadzonym tłuszczem.

Zwykły schemat walki z nadmiernymi pokładami tłuszczu obejmuje:

 • Rozkładu tłuszczu;
 • Usuwanie nadmiaru płynów, produktów przemiany materii, toksyn;
 • Poprawa ukrwienia wszystkich narządów, tkanek organizmu;
 • Blokowanie procesu tworzenia się tłuszczu w organizmie.

Zabiegi odchudzające a odżywianie

Przede wszystkim musisz nauczyć się prawidłowo odżywiać. Nie oznacza to jednak, że musisz wypróbować wszystkie diety pod rząd. Każda dieta – to ograniczenie dostarczania do organizmu wszelkich niezbędnych do życia składników odżywczych. Jeśli organizm nie będzie ich otrzymywać przez cały czas, zaczną się rozwijać poważne choroby. Czynnik psychologiczny również odgrywa swoją rolę: gdy człowiek przez długi czas ogranicza się w czymś – to po pewnym czasie na pewno zacznie nadrabiać zaległości.

Dobrze się odżywiać – to znaczy mieć zróżnicowaną dietę, korzystną dla organizmu i przyjmować posiłki o tej samej porze każdego dnia.

Często nie można obejść się bez pomocy lekarzy w układaniu rozsądnej diety. Komponując indywidualne programy racjonalnego żywienia, specjaliści starannie obliczają zawartość kalorii i głównych składników odżywczych w diecie, dbając przede wszystkim o ich zbilansowanie.

Warto również pamiętać o zachowaniu równowagi energetycznej. Innymi słowy, zgodność wartości energetycznej, kaloryczności diety z indywidualnym zapotrzebowaniem energetycznym. Na przykład, jeśli kobieta jest w wieku 20-30 lat i prowadzi siedzący tryb życia ze względu na swoją pracę lub inne powody, nie powinna spożywać więcej niż 2000 kalorii dziennie. Natomiast jeśli kobieta jest umiarkowanie aktywna, jej dzienna norma może wynosić 2200 kalorii.

Kobiety w wieku 50+ powinny bardzo uważać na ilość przyjmowanych kalorii, które spożywają na co dzień. Jeśli prowadzą siedzący tryb życia, dzienne spożycie kalorii nie powinno przekraczać 1600. 

Mężczyźni mogą spożywać nieco więcej kalorii, ale nie o wiele więcej. Na przykład, w wieku od 31 do 50 lat dzienne spożycie kalorii powinno być następujące: siedzący tryb życia – do 2200, średnia aktywność – do 2600, zwiększona  aktywność – do 2800 kalorii.

W celu ułożenia odpowiedniej diety zalecamy udanie się do specjalisty – dietetyka.

Zabiegi odchudzające: jak pozbyć się tłuszczu?

Jak spalić tłuszcz na brzuchu?

Tłuszcz zgromadzony na brzuchu jest najczęstszym problemem u kobiet. Nie można liczyć na szybkie pozbycie się warstw tłuszczu w danym obszarze, nawet za pomocą najbardziej wyczerpujących diet i treningów spalających tłuszcz. Zabieg aparatem Exilis w Warszawie jest jednym z najskuteczniejszych, ponieważ prowadzi do natychmiastowych oraz trwałych rezultatów. Wskazaniem do wykonania zabiegu jest luźna, pozbawiona jędrności skóra oraz obecność podskórnej tkanki tłuszczowej.

Złogi tłuszczu na plecach: co mogę zrobić?

Na szyi, w górnej części pleców i po bokach często pojawiają się złogi tłuszczu, które tworzą nieatrakcyjne fałdy. Szersze ubrania sprawiają, że osoba wygląda mniej atrakcyjnie, dlatego często mamy klientów, którzy pytają, jak usunąć tłuszcz z  pleców. W Warszawie problem ten można wyeliminować dzięki nowoczesnemu aparatowi Exilis.

Jak spalić tłuszcz na udach?

W większości przypadków Exilis jest jedyną metodą, która pozwala szybko i niezawodnie usunąć znienawidzone warstwy tłuszczu na udach. Wyniki takiego zabiegu są imponujące. 

Jak stracić tłuszcz z ramion?

Exilis również pomoże pozbyć się tłuszczu z ramion oraz napiąć luźną  skórę w tym obszarze. 

Jak usunąć tłuszcz z boczków? 

Tłuszcz na bokach nagromadzi się w wyniku niewłaściwej diety. I to zarówno w wyniku niekontrolowanego spożywania wysokokalorycznej żywności (słodycze, tłuste potrawy, smażone potrawy, fast food), jak i w wyniku głodówki. Inne częste przyczyny pojawienia się tłuszczu na boczkach: 

 • Predyspozycje genetyczne: choroby genetyczne są główną przyczyną gromadzenia się złogów tłuszczu; 
 • Leczenie hormonalne: leczenie hormonalne prowadzi do zwiększenia produkcji hormonów odpowiedzialnych za przyrost masy ciała;
 • Stres: stres stymuluje uwalnianie adrenaliny i kortyzolu, a duże ilości tych hormonów destabilizują metabolizm i równowagę hormonalną;
 • Niewłaściwy sen: brak snu powoduje, że organizm jest zestresowany i produkuje więcej adrenaliny i kortyzolu;
 • Hipodynamia: siedzący tryb życia prowadzi do tego, że spożywane kalorie nie są zużywane w ciągu dnia;
 • Zmiany menopauzalne: w wyniku spadku produkcji żeńskich hormonów płciowych dochodzi do zaburzenia tła hormonalnego.

Teraz już wiesz, jak szybko pozbyć się tłuszczu z każdej części ciała. Najważniejsze jest to, aby znaleźć dobrego specjalistę. W naszym salonie pracują doświadczeni masażyści oraz kosmetolodzy, którzy wybiorą dla ciebie najbardziej odpowiedni sposób na odchudzanie i profesjonalnie przeprowadzą zabieg.

Zalety zabiegów odchudzających

Wymienione odmiany zabiegów modelowania sylwetki mają wiele zalet w porównaniu z metodami chirurgicznymi:

 1. Nie trzeba się przygotowywać do procedur odchudzających. Jeśli nie ma wyraźnych przeciwwskazań, można przystąpić do zabiegów odchudzających już podczas pierwszej wizyty w naszym salonie.
 2. W okresie poddawania się zabiegom – prowadzisz normalne życie, nie potrzebujesz żadnej rehabilitacji
 3. Zabiegi odchudzające nie są bolesne. Oferowane przez nas skuteczne zabiegi wspomagające odchudzanie zapewniają minimum dyskomfortu. Wszystkie są przyjemne: działają tonizująco lub relaksująco, poprawiają ukrwienie, podnoszą nastrój. 
 4. Efekt widoczny jest już po 2-3 sesjach. Na przykład, objętość brzucha, talii i bioder zmniejsza się od 1 do 3 cm w ciągu 2-4 wizyt. Dla stabilnych wyników, lepiej jest przejść cały kurs, przepisany przez specjalistę naszego salonu w Warszawie.
 5. Nie trzeba pocić się na siłowni, nadwyrężając serce i stawy, ani być na ścisłej diecie. Oba te czynniki stresują organizm: ekstremalna utrata wagi nie przejdzie bez śladu. Zabiegi z użyciem maszyn są łagodne dla stawów, naczyń, więzadeł i kości, a rezultat jest natychmiastowy. Doskonale uzupełniają dietę oraz aktywność fizyczną.

Aby poznać cenę zabiegu wyszczuplającego i umówić się na wizytę u specjalistów w salonie SPAandGO zadzwoń do nas pod numer 500 232 744 lub umów się online https://www.moment.pl/spaandgo-warszawa

Czy opis był dla Ciebie pomocny?
[ocena 2 głosów 5]