Zabiegi na Ciało Warszawa

Zabiegi na ciało warszawa

Zabiegi na ciało czym są?

Nasze zabiegi na ciało w FARBEN w Warszawie pomogą Ci poprawić wygląd sylwetki i jakość skóry oraz pozwolą Ci na relaks w przytulnej atmosferze, przy kojącej muzyce, miłych i ciepłych wnętrzach pod troskliwą opieką naszych specjalistów.  Wiemy, że każda kobieta marzy, aby mieć idealną sylwetkę, dobre samopoczucie, i chociażby jedną godzinkę tylko dla siebie. Gdy skończył się czas „cudownych” suplementów i wyczerpujących diet na ratunek przychodzą zabiegi na ciało.  

Zabiegi na ciało w salonie kosmetycznym w Warszawie

Zabiegi na ciało w naszym salonie to szereg zabiegów, za pomocą których pomagamy modelować sylwetkę, poprawiać kontury ciała, wspomóc odchudzanie, poprawić koloryt skóry, zredukować cellulit, pozbyć się nadmiernej tkanki tłuszczowej lub wody zatrzymywanej w organizmie.  DO każdej klientki podchodzimy indywidualnie, plan zabiegowy ustalamy podczas konsultacji kosmetologicznej jeszcze przed pierwszym zabiegiem. 

Jak przebiega konsultacja w salonie FARBEN w Warszawie:

 1. Przeprowadzamy wywiad kosmetologiczny z klientem/ką , podczas którego rozmawiamy o jego/jej problemach skórnych, diagnozujemy obszary zabiegowe, oceniamy stan skóry, rozmawiamy o diecie i trybie życie klienta. 
 2. Mierzymy obwody ciała w newralgicznych miejscach, prosimy o zważenie się i podanie wzrostu. Na podstawie uzyskanych danych określamy typ ciała i obliczamy wskaźnik masy ciała. 
 3. Ustalamy życzenia klienta dotyczące oczekiwań co do efektów ale również dostępności jego czasu na zabiegi oraz kosztów programu odchudzającego. Udzielamy porad na temat diety i nawyków żywieniowych. Biorąc pod uwagę wszystkie te czynniki ustalamy program zabiegowy a ty rozpoczynasz swoją drogę do szczupłej, zadbanej sylwetki oraz lżejszego i zdrowszego ciała. 

Zabiegi na ciało wskazania 

Urządzenia wspomagające odchudzanie oraz modelowanie sylwetki pozwalają osiągać zarówno efekty kosmetyczne, jak i zdrowotne. Dzięki starannie dobieranym profesjonalnym urządzeniom do naszego salonu możemy zaproponować Ci bezpieczne i  skuteczne wykonywanie zabiegów. 

Główne efekty zabiegów na ciało w FARBEN:

 • redukcja cellulitu,
 • wyszczuplenie i wymodelowanie kształtów sylwetki,
 • Zmniejszenie obwodów ciała w newralgicznych miejscach (brzuch, uda, pośladki, ramiona)
 • ujędrnienie skóry (np. po lub w trakcie odchudzania),
 • wygładzenie skóry,
 • poprawa mikrokrążenia,
 • udrożnienie przepływu limfy,
 • eliminacja toksyn z organizmu,
 • rozluźnienie mięśni,
 • regeneracja mięśni po treningach siłowych,
 • lifting skóry

Jak wybrać odpowiedni zabieg na ciało?

W naszym salonie stworzymy dla Ciebie indywidualny zestaw zabiegów w zależności od celów, wieku i specyfiki problemów skóry twojego ciała. Stosujemy najnowocześniejsze metody korekcji kształtu ciała, poprawy zdrowia i eliminacji niedoskonałości skóry. 

Zabiegi na ciało w naszym salonie w Warszawie ?

Endermologia LPG 

 1. Masaż LPG oddziaływuje na skórę za pomocą specjalistycznego urządzenia do modelowania sylwetki wykorzystującego masaż rolkami w podciśnieniu. 
 2. Przed zabiegiem klient ubiera  specjalny kostium, który minimalizuje dyskomfort podczas zabiegu.
 3. Masaż LPG poprawia krążenie krwi i limfy oraz aktywuje lipolizę. Mechaniczne działanie na skórę prowadzi do aktywnej syntezy włókien kolagenowych i elastynowych, w wyniku czego skóra staje się jędrniejsza i młodsza, rozstępy i cellulit ulegają redukcji.
 4. Standardowy program zabiegowy to 10-15 zabiegów wykonywanych dwa razy w tygodniu.
 5. Endermologia LPG – masaż może być doskonale łączona z innymi metodami odmładzania i korekcji ciała: mezoterapią, masażem ręcznym, drenażem limfatycznych, falami RF itp. 

Zabiegi na ciało – dla kogo są polecane?

 1. Masz cellulit i chcesz się go pozbyć bez nieprzyjemnych uczuć?
 2. Masz nadmiar tkanki tłuszczowej opornej na dietę i ćwiczenia fizyczne (zlokalizowanej np. po wewnętrznej stronie ud, czy tzw. „Bryczesach”?)
 3. Chcesz szybko wrócić do formy po porodzie?
 4. Masz tendencję do tworzenia lub rozwoju żylaków?
 5. Siedząca praca ?
 6. Masz skurcze mięśni?
 7. Chcesz pozbyć się rozstępów, blizn po operacji?
 8. Masz tendencję do zatrzymywania wody w organizmie? Opuchnięć?
 9. Jesteś w trakcie kuracji odchudzającej i potrzebujesz wspomóc jej działanie  za pomocą efektywnych zabiegów technologicznych?

Jakich efektów można się spodziewać po zabiegu na ciało ?

 • Zmniejszenie sylwetki o 1 – 2 rozmiary
 • Redukcja cellulitu („pomarańczowej skórki”)
 • Poprawa wyglądu skóry
 • Wygładzenie powierzchni skóry
 • Rozświetlenie kolorytu skóry
 • Pozbycie się uczucia „ciężkich opuchniętych nóg”
 • Ujędrnienie skóry
 • Wymodelowanie sylwetki
 • Relaks i poprawa samopoczucia

Zabiegi na ciało przeciwwskazania

Przeciwwskazania do wykonania zabiegów mają zazwyczaj charakter medyczny, tzn. nie można wykonywać pewnych zabiegów w przypadku występowania niektórych chorób. Mogą występować również indywidualne przeciwwskazania związane z rodzajem i stanem skóry. Wszystkie przeciwwskazania do danego zabiegu są zawsze indywidualnie sprawdzane przed rozpoczęciem zabiegów. 

Oto uogólniona lista ograniczeń:

 • Choroby nowotworowe
 • Cukrzyca typu 2
 • Epilepsja
 • Choroby sercowo-naczyniowe
 • Występowanie stanów zapalnych 
 • Obecność elektrycznych stymulatorów mięśni, stymulatorów serca, a także implantów metalowych.
 • Okres laktacji
 • Obecność niewyleczonych złamań.

Mity o zabiegach na ciało

 • Mit #1: Zabiegi na ciało mają dużo przeciwwskazań. Obecnie nowoczesne urządzenia są szeroko stosowane na całym świecie, skutecznie pomagając w walce z różnymi problemami estetycznymi. Problemy zdrowotne mogą pojawić się tylko wtedy, gdy zabieg jest przeprowadzony nieprawidłowo lub gdy klient przemilczy występowanie  przeciwwskazań.
 • Mit #2: Efektywność zabiegów jest niska. Skuteczność zabiegów na ciało jest od dawna sprawdzona w praktyce. Najlepszym dowodem jest duża liczba klientów zadowolonych z procedur. Są to technologie pozwalające zredukować cellulit, wymodelować sylwetkę, ujędrnić skórę, wspomóc proces odchudzania. 
 • Mit #3: Taka metoda odchudzania ma wiele przeciwwskazań. Jak w przypadku jakiejkolwiek procedury odmładzającej, leczenia skóry, usuwania nadmiaru tłuszczu, modelowania sylwetki, istnieją pewne przeciwwskazania, dlatego przed wykonaniem zabiegu, przeprowadzamy pełny wywiad z klientem i wybieramy najlepszą opcję, żeby nie zaszkodzić jego zdrowiu.

Dlaczego warto u nas

Nasz salon kosmetyczny działa od wielu lat, a z naszych usług skorzystały już tysiące kobiet. Ponadto posiadamy własne unikalne rozwiązania, które dobieramy indywidualnie do potrzeb klientów na podstawie wiedzy oraz zdobytego doświadczenia. 

3 powody aby umówić się na zabieg już teraz

 1. Używamy technik, które naprawdę działają. Wszystkie one zostały przetestowane w praktyce i okazały się bardzo skuteczne.
 2. Wykazujemy indywidualne podejście do każdego klienta.
 3. Robimy wszystko, aby pacjent był zadowolony ze świadczonych usług.

Najczęściej zadawane pytania 

Co to jest masaż relaksacyjny i czym się różni od masażu klasycznego?

Masaż relaksacyjny jest niezastąpiony przy długotrwałym napięciu nerwowo mięśniowym, przepracowaniu, bezsenności i zespole przewlekłego zmęczenia. Masaż opiera się na sekwencyjnym rozluźnianiu wszystkich grup mięśniowych i układu nerwowego. Technika masażu relaksacyjnego uwzględnia związek między narządami psychiki a tkanką mięśniową. Pomaga nie tylko zrelaksować się i zapobiec wielu chorobom, ale także spojrzeć na świat w nowy sposób.

Czy można jeść przed masażem?

Można jeść i pić nie później niż 30 minut przed sesją masażu, masaż stymuluje oczyszczanie organizmu. 

Ile zabiegów na ciało potrzebuję żeby zobaczyć efekt?

10 sesji to bardzo dobry początek, a już po osiągnięciu pierwszych widocznych wyników, wystarczy kontynuować raz lub dwa razy w miesiącu.

Czy efekt będzie długotrwały?

W celu utrzymania osiągniętych rezultatów zaleca się:

 • Regularną aktywność fizyczną, 
 • zbilansowaną dietę
 • masaż LPG 1- 2 razy w miesiącu 

Czy te zabiegi na ciało są przeznaczone również dla mężczyzn?

Oczywiście. Klinicznie udowodniono, że mężczyźni mogą osiągnąć doskonałe rezultaty w obszarach problematycznych, takich jak brzuch, ramiona, szyja i uda. Zabiegi na ciało stymulują naturalne procesy w organizmie, a także rozluźniają napięte mięśnie.

Czy konieczne jest stosowanie stroju do endermologii ?

Tak. Zabezpiecza skórę przed urazami mechanicznymi, zaciąganiem włosków czy podszczypywaniem.  Zapewnia również funkcję higieniczną, nie narusza naszej intymności oraz ułatwia przesuwanie głowicy masującej (dzięki niemu ruchy głowicy są płynniejsze).

Czy opis był dla Ciebie pomocny?
[ocena 4 głosów 5]